KARGO BEDAVA • Vade Farksız 3 Taksit
Üyelik
0

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok!

Product was successfully added to your shopping cart.
 

NELLONLINE HAKKINDA

Nellonline.com.tr, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, MEB Deri bünyesinde 2018 yılında faaliyetine başladı. 1996 yılında Türkiye’nin ilk AVM’lerinden biri olan İçerenköy Carrefour’da NELL mağazamız ile başlayan tutkumuz, yeni oluşumlarla devam ediyor. 1996 yılından bugüne müşterilerimizle aramızda oluşturduğumuz güven ve samimiyeti dijital dünyada devam ettiriyoruz.

Nellonline.com.tr, Meb Deri’nin perakendedeki bilgi birikimi, dijitalleşme ve yeni teknolojilerin kullanılması ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektedir. Konforu şıklıkla birleştiren, rahat ve fonksiyonel ürünlerle müşteri beklentileri karşılanmaktadır.

Amacımız müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak ve dünya markalarını uygun koşullarda, müşterilerimizle buluşturmaktır.

Siz de alışverişin güvenilir dünyasına katılabilir, moda ve kalitenin birleştiği dünya markalarında, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

MEB DERİ HAKKINDA

1987 yılında kurulan MEB DERİ yüksek kalite deri eşya ve aksesuar üretimi yapmaktadır. Bugün dördüncü nesil yönetiminde bir aile firması olan MEB, kuruluşu 1917 olan Türk Deri tarihine damgasını vurmuş DEMSAŞ Deri’nin de kardeş şirketidir. Firma, günümüzde kaliteli katma değerli uluslararası markaları Türk tüketicisi ile buluşturan bir rol üstlenmiştir. MEB bünyesindeki markaların ülkemizde hem toptan dağıtımını hem de mağaza açma ve yönetme operasyonunu üstlenmiştir.